16-17 Νοεμβρίου 2012, Διατμηματική Εκδήλωση αφιερωμένη στην έρευνα μεταπτυχιακού επιπέδου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Η Σχολή Θετικών και Εφαρμοσμένων Επιστημών διοργανώνει το διήμερο 16-17 Νοεμβρίου 2012 εκδήλωση αφιερωμένη στην έρευνα που διεξάγεται σε μεταπτυχιακό επίπεδο σε όλα τα Τμήματα της Σχολής.

Παρακαλούνται όσοι ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στην πιο πάνω εκδήλωση όπως υποβάλουν στην Οργανωτική Επιτροπή της Εκδήλωσης τα εξής στοιχεία:

Καταληκτική Ημερομηνία
1. Δήλωση παρουσίασης υπό μορφή ομιλίας ή Poster 14 Σεπτεμβρίου 2012
2. Τίτλος προφορικής ομιλίας/Poster 14 Σεπτεμβρίου 2012
3. Σύντομη περιγραφή της ομιλίας/poster (μέχρι 5 γραμμές, σε word) 28 Σεπτεμβρίου 2012

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να στείλουν τα πιο πάνω στοιχεία στον μεταπτυχιακό φοιτητή εκπρόσωπο του Τμήματός του στην Οργανωτική Επιτροπή, σε μια από τις πιο κάτω ηλεκτρονικές διευθύνσεις:

• Βασιλική Χρίστου, Τμήμα ΜΑΣ, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ή This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.